Młodzieżowcy wystartowali

W czwartek 25 sierpnia swoje rozgrywki rozpoczęli juniorzy młodsi Piasta, czyli chłopcy urodzeni w roku 1995, 1996 i 1997 którzy w inauguracyjnym spotkaniu podejmowali rówieśników z Pilicy Koniecpol. Mecz zakończył się wynikiem 3:3 po którym nasi młodzi piłkarze mogą odczuwać mały niedosyt gdyż bramkę na 3:3 tracimy w doliczonym czasie gry w dramatycznych okolicznościach gdzie w bramce po kontuzji Kuby Metkowskiego musiał stanąć Norbert Biniek. Na szczęście mimo początkowych obaw, kontuzja Kuby okazała się nie tak poważna na jaką wyglądała, Kubie życzymy szybkiego powrotu do zdrowia i mamy nadzieję zobaczyć go w bramce Piasta jeszcze w tej rundzie.

Bramki dla Piast zdobyli w tym meczu: Tomasz Smoleń, Krzysztof Podsiedlik oraz Piotr Rutkowski. W następnej kolejce nasi juniorzy podejmować będą kolegów z Jury Niegowa, a mecz odbędzie się ponownie na boisku w Przyrowie w niedzielę 28 sierpnia o godzinie 11:00.

Dzień wcześniej w rozgrywkach ligowych zadebiutuje druga drużyna młodzieżowa Piasta, którą w tym sezonie są chłopcy urodzeni w latach 1999-2001 którzy w ramach rozgrywek młodzików udadzą się do Mstowa na mecz ligowy z tamtejszą Wartą. Najmłodszym kolegom życzymy udanej inauguracji oraz samych sportowych emocji.