Sezon zakończony

Kiepsko wypadło zakończenie niezwykle udanego dla nas sezonu 2014/2015 w którym już od jakiegoś czasu gramy o przysłowiową pietruszkę. W ostatnich dwóch spotkaniach przy dalekim od optymalnego składzie oraz prezentując iście wakacyjny futbol notujemy dwie porażki. Szczególnie bolesna jest porażka w Hucie Starej, gdzie w pojedynku z naszym głównym rywalem do wygrania ligi doznaliśmy najwyższej w sezonie porażki.

Spotkanie z Czarnymi ze względu na barażowy mecz Rakowa rozgrywane było w piątek, obie drużyny wystąpiły w tym spotkaniu w mocno okrojonych składach, w drużynie gości na przykład w roli wysuniętego napastnika zaprezentował się pozyskany niedawno z Rakowa Częstochowa bramkarz - Michał Łatka, który nawet otworzył wynik spotkania. Mecz zakończył się hokejowym wynikiem 3:4, a ozdobą spotkania były bramki zdobywane przez naszych zawodników - Damiana Burzą, Dawida Skrzypczyka i Tomka Smolenia.

W ostatnim meczu sezonu udaliśmy się na wyjazd do Huty Starej na mecz z Olimpią, która również jakiś czas temu zapewniła sobie drugie miejsce w tabeli premiowane awansem do klasy okręgowej. To spotkanie również zakończyło się wynikiem częściej spotykanym na hokejowych taflach niż na boiskach piłkarskich, gospodarze potraktowali mecz z mistrzem bardzo prestiżowo i rozgromili nas w stosunku 7:1. Co prawda pierwsza połowa nie zapowiadała jeszcze takiego pogromu bo na szybkie dwie bramki gospodarzy odpowiadamy trafieniem Arka Lamcha, jednak w drugiej połowie gospodarze zdobywają aż 5 bramek kończąc sezon efektownym zwycięstwem.