Piast wygrywa rozgrywki A-klasy

Na dwie kolejki przed zakończeniem rundy finałowej zapewniliśmy sobie tytuł mistrzowski w rozgrywkach A-klasy sezonu 2014/2015. Do rozegrania pozostały jeszcze co prawda dwa spotkania, jednak w tej chwili mamy już 7 pkt przewagi nad drugą w tabeli Olimpią Huta Stara, która z kolei w ostatniej kolejce zapewniła sobie drugie miejsce w tabeli również premiowane awansem do klasy okręgowej.

W meczu który zapewnił nam mistrzostwo rozgrywek pewnie pokonujemy Sokoła Olsztyn, który zostanie sklasyfikowany w tym sezonie na miejsce czwartym. Rozgrywane ze względu na sobotni mecz reprezentacji w piątkowy wieczór spotkanie w Olsztynie od początku układał się po naszej myśli. W grze zawodników Piasta widać było dużą determinację i wolę zmazania plamy po ostatnim kiepskim występie przeciwko Olimpii. Prowadzenie objęliśmy w 35 minucie spotkania po pewnie wykonanym przez Arka Lamcha rzucie karnym podyktowanym za faul na jego bracie. W drugiej połowie nasi zawodnicy kontrolowali boiskowe wydarzenie a udokumentowaniem tego była druga bramka, której autorem był Dawid Skrzypczyk wykańczając składną akcję całego zespołu. Tym samym notujemy na swoim koncie trzecie zwycięstwo nad Sokołem w bieżących rozgrywkach.

W najbliższy piątek o godz. 18:30 w ostatnim meczu mijającego sezonu podejmować będziemy w Przyrowie drużynę Czarnych Starcza. Wszystkich kibiców i sympatyków Piasta zapraszamy na boisko przy hali sportowej.