Podsumowanie rozgrywek drużyn młodzieżowych !

W ostatnim tygodniu października Nasze młodzieżowe drużyny Piasta zakończyły swoje ligowe zmagania - drużyna Młodzików na podium !

Na 6 drużyn grających w II grupie Nasi Młodzicy zajęli 3 miejsce, zdobywając 22 punkty w 10 meczach. Na swoim koncie zanotowali 7 zwycięstw, 1 remis i 2 porażki. W sumie zdobywając 33 bramki, przy stracie19.

Strzelcem największej ilości bramek w rundzie jesiennej został Wojciech Sikora, który aż 11 razy posyłał piłkę do bramki przeciwnika. Drugie miejsce z 7 strzelonymi bramkami zajmuje Jakub Kuczyński, podium zamyka Michał Kremblewski z 5 golami. 4 miejsce zajmuje Damian Maciąg (4), następnie Jakub Zyzik i Maciej Bekus ex aequo 2 bramki i Igor Walaszczyk z 1 trafieniem.

Nieco inaczej wygląda wynik drużyny Trampkarzy, którzy zajęli 5 miejsce w ligowej tabeli, zdobywając w 10 meczach 6 punktów. Nasi Trampkarze dwukrotnie zwyciężyli z drużyną Czarnych Starcza (0:4 i 13:0), niestety w pozostałych meczach nie udało im się "urwać" rywalom choć jednego punktu. Ostateczny bilans bramkowy wynosi 25:45.

W aktualnościach znajdziecie podsumowanie rozgrywek turniejowych drużyny Żaków :) Zapraszamy !