Podsumowanie rozgrywek drużyny Seniorów - runda jesienna.

17 listopada Seniorzy Piasta rozegrali ostatni mecz rundy jesiennej sezonu 2018/2019 (0:0 z drużyną KS Stradom Częstochowa).

W ligowej tabeli Klasy Okręgowej Nasi Seniorzy uplasowali się na 5 miejscu (z 18) z wynikiem 27 punktów. Na koncie Piasta zapisać możemy 8 zwycięstw, 3 remisów i 6 porażek, co ostatecznie daje nam bilans bramkowy: 30 - 32.

W rundzie jesiennej 10-ciu zawodników strzelało bramki. Pierwsze miejsce z 9 trafieniami zajmuje Kajetan Sikora, drugie Mateusz Kopera - 5 bramek, podium zamyka Kamil Smoleń z 4 golami. W dalszej kolejności Mateusz Wiśniewski 3 gole, po 2 gole dla Piasta strzelili Paweł NowakowskiBartłomiej Wiśniewski  Damian Burza, a po jednym trafieniu mają Kryspin Malinowski, Karol Hasikowski i Tomasz Smoleń.

Niebawem przedstawimy Wam szczegółowy plan meczów sparingowych dla drużyny Piasta.