Młodzieżowcy bez punktów

Słabszy okres w rozgrywkach notują nasze zespoły młodzieżowe. Juniorzy młodsi zanotowali dwie kolejne porażki przegrywając mecze w Koniecpolu Pilicą 2:4 oraz w Niegowej z Jurą aż 0:4. Takie rozstrzygnięcia spowodowały znaczny spadek w tabeli i po ośmiu rozegranych meczach z bilansem 3 zwycięstw jednego remisu i 4 porażek juniorzy zajmują obecnie piąte miejsce w tabeli. Szanse na poprawę lokaty są jednak dość spore, gdyż poza zespołem Pilicy Koniecpol, która zdecydowanie prowadzi pozostałe drużyny prezentują zbliżony poziom. Pierwsza okazja do poprawy lokaty już w środę 12 października, kiedy to udajemy się na wyjazd do Lelowa, a w niedzielę 16 października o godz. 11:00 drużyna juniorów podejmować będzie w Przyrowie zespół Talentu Szczekociny.

Trochę lepiej radzą sobie nasi najmłodsi piłkarze – drużyna młodzików. 2 października podopieczni trenera Michała Kapkowskiego rozpoczęli rundę rewanżową pewnie pokonując drużynę Warty Mstów 4:0, w środę natomiast z dużymi nadziejami podejmowaliśmy zespół Unii Rędziny z którym udało się wygrać na wyjeździe. Niestety tym razem to goście okazali się drużyną lepszą i zainkasowali komplet punktów wygrywając 1:0. W ostatnią sobotę młodzicy udali się na bardzo ciężki wyjazd do Częstochowy gdzie mieli się zmierzyć z drużyną Victorii, niestety i tym razem chłopcy musieli uznać wyższość rywala który dzięki wygranej 2:1 przeskoczył nas w ligowej tabeli. W najbliższą sobotę młodzików czeka kolejny wyjazd do Częstochowy gdzie zmierzą się z drużyną Salosu.