Pogrom na inaugurację

Pogromem zakończył się inauguracyjny mecz Piasta w sezonie 2011/2012. Z wyjazdu do Częstochowy wracamy z bagażem 11 bramek które zaaplikowali nam zawodnicy KS Częstochówka Parkitka z czego aż 6 zdobył Bartek Nicewicz. Sam wynik mówi wszystko o przebiegu meczu w którym byliśmy tłem dla drużyny z którą w ubiegłym sezonie sąsiadowaliśmy w tabeli. W sumie wynik taki nie może nikogo dziwić po zawirowaniach kadrowych które miały miejsce przed rozpoczęciem rozgrywek, gdzie kadra została osłabiona z różnych przyczyn ubytkiem 5 podstawowych zawodników. W dodatku na inauguracyjny mecz udaliśmy się bez kilku zawodników obecnej kadry, którzy również nie mogli wziąć udziału w meczu. Miejmy nadzieję iż w kolejnych meczach będzie już tylko lepiej a Piast na przekór wszystkim „życzliwym” zdoła się odbudować i dokończy bardzo trudny sezon na miejscu gwarantującym utrzymanie w A-klasie na kolejny sezon.