Podziękowania dla Prezesa Jacka Wiśniewskiego

W dniu 15 lutego 2019 roku w Gminnym Ośrodku Kultury w Przyrowie odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawczo–Wyborcze Klubu Sportowego „PIAST” Przyrów. Zebranie odbyło się zgodnie
z przyjętym porządkiem. Po wybraniu Przewodniczącego i Sekretarz Zabrania oraz Komisji Uchwał, przedstawiono sprawozdania z działalności Zarządu Klubu, finansowego z wykonania zadania w zakresie upowszechniania kultury fizycznej i sportu oraz rozwoju bazy sportowej za rok 2018, bilansu i rachunku wyników oraz z działalności Komisji Rewizyjnej. Podjęta została również uchwała
w sprawie przyjęcia bilansu i rachunku wyników KS „PIAST” Przyrów, która w wyniku jawnego głosowania została przyjęta jednogłośnie. Uczestnicy Zebrania udzielili absolutorium dla obecnego Zarządu Klubu. Zgłoszono członków Zarządu i Komisji Rewizyjnej, Zarząd Klubu ukonstytuuje się na najbliższym zebraniu Zarządu KS „PIAST” Przyrów.

W związku z oficjalną rezygnacją Jacka Wiśniewskiego ze stanowiska Prezesa KS „PIAST” Przyrów, Przewodnicząca Rady Gminy Przyrów - Maria Stępień oraz Wójt Gminy Przyrów – Robert Nowak złożyli na ręce Prezesa podziękowania za wieloletnią pracę na rzecz krzewienia sportowych postaw wśród młodzieży z terenu gminy oraz aktywne działania na rzecz KS „PIAST” Przyrów.

Mamy jednak nadzieję, że Jacek Wiśniewski dotrzyma złożonej obietnicy i nadal będzie działał na rzecz klubu, a w przyszłości wróci na stanowisko Prezesa Klubu.