PODSUMOWANIE RUNDY JESIENNEJ...

Po 13 meczach rundy jesiennej nasz zespół zajmuje w tabeli miejsce 7 z dorobkiem 18 punktów.

Podsumujmy w skrócie minioną rundę...

Zawodnicy Piasta 6 razy odnosili zwycięstwo i niestety aż 7 razy zanotowali na swoim koncie przegraną, w tym jeden pechowy walkower... Bilans bramek również nie okazał się korzystny: strzelamy 24 gole i niestety tracimy 29 bramek... Do najbardziej udanego występu naszej drużyny można zaliczyć mecz przeciwko drużynie MKS II Myszków, którą pokonujemy na własnym boisku z niemałym wynikiem bo aż 6:1. Największą porażką okazał się wyjazdowy mecz przeciwko Warcie Mstów gdzie nie dość, że nie zdobyliśmy żadnej bramki to mało tego przegraliśmy aż 7:0.

Spośród naszej kadry najlepszymi strzelcami okazali się: Pierwsze miejsce z dorobkiem aż 8 bramek zajmuje Przemysław Chybiński. Drugie miejsce przypada dla Kamila Smolenia, który 3 razy trafiał do bramki rywali. Trzecie natomiast wspólnie zajmują: Łukasz Ścigała, Grzegorz Kurpios i Norbert Nowak, którzy zdobyli dla drużyny po 2 bramki.

Najaktywniejszym zawodnikiem drużyny okazał się nasz bramkarz Jacek Frej, który w sumie spędził aż 1080 minut na boisku. Kolejne miejsca zajmują Przemysław Gajewski: 1010 minut i Mateusz Piotrowski: 990 minut.

Mamy nadzieję, że kolejna runda okaże się trochę lepsza i będziemy mogli cieszyć się z większej liczby wygranych meczów czego też życzymy naszym zawodnikom i że będziemy mogli zobaczyć Piasta nieco wyżej w tabeli ligowej...