GMINNY TURNIEJ HALOWY

Dnia 8.01.2011r. został rozegrany Gminny Turniej w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy Przyrów...

W turnieju wzięło udział siedem drużyn z terenu gminy, w których naprzeciwko siebie stanęli między innymi zawodnicy Piasta. Rywalizacja pomiędzy wszystkimi drużynami była bardzo emocjonująca i zacięta.

Jednak najbardziej ciekawy okazał się mecz finałowy pomiędzy Staropolem a Wolą Mokrzeską, w którym to głównie zmierzyli się nasi zawodnicy. Drużyna Staropola okazała się jednak lepsza pokonując Wolę aż 5:0 odnosząc dzięki temu zwycięstwo w całym turnieju.

Trzecie miejsce zajęli natomiast zawodnicy z Wiercicy na czele z prezesem Piasta, który skutecznie wyłapywał piłki w bramce.

Komisja również wyłoniła dwóch najlepszych zawodników turnieju. Najlepszym strzelcem został zawodnik Piasta - Kamil Smoleń, natomiast tytuł najlepszego bramkarza przyznano dla Ryszarda Kołka - również byłego zawodnika Piasta.

Wszyscy uczestnicy świetnie się bawili dzięki czemu prawdopodobnie już w przyszłym roku odbędzie się kolejna II edycja turnieju…