Duża dawka emocji w sobotnim meczu w Olsztynie

W minioną sobotę o godzinie 14:00, na stadionie klubu sportowego Sokół Olsztyn rozpoczęliśmy drugi mecz kolejki jesiennej w sezonie rozgrywkowym 2021/2022. Szybko straciliśmy bramkę i pomimo wielu prób, do końca I połowy nie udało nam się poprawić wyniku. Początek II połowy był jeszcze gorszy. Gospodarze podnieśli wynik na 2:0, a nasz zawodnik Kamil Smoleń otrzymał czerwoną kartkę. Dopiero wejście na boisko Kamila Sztymali i strzelenie przez niego bramki kontaktowej dodało naszym zawodnikom wiatru w skrzydła. Po tym fakcie sytuacja na boisku zmieniła się diametralnie. Błażej Radler celnym strzałem z rzutu karnego wyrównał wynik na 2:2. Następnie ponownie na listę strzelców wpisał się Kamil Sztymala, a Błażej Radler przepiękną bramką z wolnego przypieczętował nasze zwycięstwo. Mecz, pomimo wielu przeciwności, zakończył się naszym zwycięstwem z wynikiem 4:2.