3 PUNKTY !

3 PUNKTY !

Piast Przyrów - CKW Mała Panew Cynków 3:2

Po wyrównanym i zaciętym meczu z CKW Mała Panew Cynków dorzucamy kolejne 3 punkty do tabeli ligowej !

Pierwszą bramkę dla Piasta zdobywa znakomitym strzałem z dystansu Norbert Nowak. Niestety nie długo mogliśmy się cieszyć z przewagi, gdyż drużyna gości po nieskutecznej interwencji naszych obrońców strzela bramkę i remisuje 1:1. Kolejną bramkę również tracimy po feralnej akcji obrońców! Jednak sędzia, który przez całe 90 minut wczuł się bardzo mocno w swoją rolę i królował na boisku - odgwizduje dla nas szczęśliwy rzut wolny... po którym Przemysław Chybiński podaje krótką piłkę do Nowaka, a ten po raz drugi umieszcza ją w bramce! Kolejne minuty meczu również okazały się dla nas szczęśliwe... Kolejny rzut wolny w znakomitym wykonaniu Grzegorza Kurpiosa przesądza wynik meczu - piłka ląduje w bramce i w ten sposób cieszymy się z kolejnych punktów!