ZWYCIĘSKO ZE SZCZEKOCINAMI...

Piast Przyrów - Sparta Szczekociny 4:0

Po niespełna trzech latach zaciętej rywalizacji o zwycięstwo, Piast w końcu pokonuje drużynę ze Szczekocin i zmniejsza przewagę do Sparty już tylko do jednego punktu...

Nasi zawodnicy od samego początku przejęli inicjatywę nad drużyną Sparty, wypracowując sobie już w 25 i 30 minucie 2 bramkową przewagę po strzale Kamila Raka i Przemysława Chybińskiego. Rywale kilkakrotnie próbowali strzałów na naszą bramkę, ale zwykle kończyły się one zbyt dużą niedokładnością lub pewnie trafiały do rąk naszego bramkarza.
Druga połowa również toczyła się po stronie Piasta. Wyprowadziliśmy kilka fantastycznych akcji, które niestety kończyły się zbyt dużą niecelnością ze strony naszych zawodników. Jednak ostatnie pięć minut meczu należało do P. Chybińskiego, który w 85 i 87 minucie dwukrotnie pokonał bramkarza rywali, notując dzięki temu w tym spotkaniu na swoim koncie hat-tricka. Goście w ostatnich minutach mieli okazję na zdobycie honorowej bramki, której dzięki fantastycznej interwencji naszego bramkarza Jacka Freja i stopera Łukasza Ścigały nie udało się im strzelić.

Dzięki znakomitej grze naszych zawodników i umiejętności ustawienia drużyny przez naszego trenera, to Piast zwycięsko wychodzi z tego spotkania i po raz kolejny zachowuje czyste konto.

Skład Piasta:
Jacek Frej, Łukasz Ścigała, Mateusz Piotrowski, Przemysław Gajewski, Damian Burza, Robert Lamch, Adrian Tkaczyk ( 65' Norbert Nowak ), Kamil Smoleń, Paweł Nowakowski, Kamil Rak ( 80' Grzegorz Raczyński ), Przemysław Chybiński.

W galerii zamieszczone zostały zdjęcia ze spotkania przeciwko Sparcie Szczekociny...

W sobotę również grali nasi trampkarze, którzy zanotowali kolejne zwycięstwo 2:0 przeciwko drużynie Polonia Unia Widzów. W niedzielę natomiast Juniorzy rozgromili Znicz Kłobuck wygrywając 13:2.
Ogromne brawa dla wszystkich drużyn Piasta Przyrów!