Koniec serii

W sobotnie popołudnie na boisku w Brzózkach podejmowaliśmy zespół Warty Mstów, która zajmowała trzecie miejsce w ligowej tabeli, można się było spodziewać, że o punkty w tym meczu będzie bardzo ciężko i pomimo ostatnich zwycięstw to właśnie goście ze Mstowa byli faworytami spotkania. Tym razem mecz rozpoczął się fantastycznie dla przyjezdnych i już jedna z pierwszych akcji ofensywnych zakończyła się zdobyciem bramki po kapitalnym uderzeniu głową z okolic 16 metra. Szybko zdobyta bramka jeszcze bardziej uskrzydliła gości, którzy całkowicie zdominowali naszych zawodników, co około 20 minuty spotkania zakończyło się stratą kolejnej bramki. Przed przerwą rozpędzona drużyna Warty zdołała jeszcze dwukrotnie umieścić piłkę w siatce Piasta i na przerwę schodziliśmy przegrywając aż 0:4, co groziło kompromitacją…

Na szczęście druga cześć spotkania była już bardziej wyrównana i przy odrobinie szczęścia to Piast mógł tą część spotkania wygrać. Przy stanie 0:4 rzutu karnego nie wykorzystał Łukasz Ścigała, pieczętując poprzeczkę bramki gości. Za chwilę goście wykorzystują swoją szansę na pokonanie Łukasza Idziaka z 11 m, a Przemek Gajewski zdobywa honorową bramkę dla Piasta i ostatni mecz seniorów w Przyrowie w sezonie 2011/2012 kończy się porażką 1:5. Za tydzień w ostatnim meczu sezonu udajemy się na wyjazd do Rzerzęczyc na spotkanie ze świeżo upieczonym beniaminkiem klasy okręgowej.