18. KOLEJKA...

W najbliższą sobotę nasza drużyna rozegra na wyjeździe kolejny ligowy mecz 18. kolejki.
Tym razem naszym rywalem będzie Sokół Olsztyn, który zajmuje czwarte miejsce w tabeli z przewagą 6 punktów nad Piastem.
Zawodnicy Piasta nie mają jednak miłych wspomnień z Sokołem po ostatnim meczu w rundzie jesiennej, kiedy to na własnym terenie feralnie przegrali 2:3. Pomimo dwubramkowej przewagi do 80 minuty, nad drużyną zawisło jednak jakieś fatum, któremu dopomogli sędziowie, karając najpierw naszego czołowego napastnika dwoma żółtymi kartonikami po pierwszych 45 minutach, a w końcowym efekcie lekceważąc ewidentnego spalonego rywali, który zapewnił im wygraną.
Tak więc, po wielkim niedosycie rundy jesiennej nie pozostaje nic innego jak tylko zrewanżować się za tą niesmaczną porażkę, przywieźć kolejne punkty i pokazać, że drużyna z Przyrowa jest w stanie powalczyć o czołowe miejsca w tabeli ligowej...