ZNÓW WYGRYWAMY !

Odnosimy kolejne zwycięstwo !

Tym razem nasza drużyna pokonuje u siebie na boisku Salos Częstochowa 5:2.

Już w 7 minucie po strzale Przemysława Chybińskiego prowadzimy 1:0. Niespełna 5 minut później po faulu na naszym zawodniku, sędzia dyktuje rzut wolny, który w pięknym stylu wykonuje Grzegorz Kurpios i umieszcza piłkę w bramce. Kolejne minuty również toczą się pomyślnie dla naszej drużyny. Po akcji naszych zawodników i zamieszaniu w polu karnym rywali, bramkarz wybija piłkę tuż pod nogi Chybińskiego, a ten po raz kolejny umieszcza ją w bramce podnosząc wynik na 3:0. Kilka minut później akcję skrzydłem wyprowadza Damian Burza - wrzuca piłkę w pole karne do Chybińskiego, ten odgrywa ją z głowy do Kamila Smolenia który kończy akcję strzałem na bramkę i prowadzimy 4:0. Tuż przed końcem pierwszej połowy drużyna gości po nieuwadze naszych obrońców również wyprowadza znakomitą akcję i tracimy pierwszą bramkę.

Takiego wyniku po pierwszej połowie chyba nikt z nas się nie spodziewał!

W drugiej połowie to nasi rywale pierwsi strzelają bramkę podnosząc wynik na 4:2. Przez kilka minut było również bardzo gorąco pod naszą bramką, ale nasi obrońcy byli jednak lepsi i nie dali się zwieść napastnikom Salosu. Oddaliśmy też kilka pięknych strzałów na bramkę rywali, ale niestety wszystkie skutecznie bronił bramkarz. W 90 minucie zadajemy gościom ostateczny cios… Artur Lechowski zdobywa kolejną bramkę i wygrywamy z Salosem 5:2.