WYSOKA PRZEGRANA !

Warta Mstów - Piast Przyrów 7:0

Niestety ten mecz nie należał do zbyt udanych w wykonaniu Piasta…

Pierwsze minuty meczu jednak nie zapowiadały, że skończy się on dla nas tak wysoką wygraną gospodarzy...

Szanse od początku były wyrównane i gra toczyła się po obydwóch stronach boiska. Nasi zawodnicy podobnie jak i rywale przeprowadzili kilka ataków na bramkę, ale niestety nikt z naszej drużyny nie zdołał umieścić piłki w siatce. Niestety udało się to Warcie i od 15 minuty zaczęliśmy już tylko tracić kolejne bramki… W pierwszej połowie staraliśmy się jeszcze zmienić wynik, ale zbyt szybko traciliśmy piłki poprzez niedokładne podania i to gospodarze wykorzystali nasze błędy czego efektem było 4:0 do przerwy… II połowa również nie była najlepsza. Z naszej strony to kilka nieskutecznych ataków na bramkę rywali, zbyt lekkie lub niecelne strzały na bramkę i kolejne niedokładne podania… No i niestety tracimy kolejne trzy bramki i przegrywamy aż 7:0.