Wygrane młodzieżowców

Kompletem zwycięstw mogą się pochwalić nasi młodzieżowcy w spotkaniach rozegranych w ostatnim tygodniu. Aż dwa mecze przyszło rozegrać naszym juniorom, którzy w ubiegłą środę udali się na wyjazd do Lelowa gdzie nie dali szans tamtejszej Lelovii odnosząc bardzo pewnie zwycięstwo 4:0.

Grad bramek przyszło za to oglądać obserwatorom niedzielnego spotkania z Talentem Szczekociny, już po pierwszej połowie wynik brzmiał 5:2 a w drugiej części spotkania młodzi piłkarze nie zamierzali zwalniać tempa, dzięki czemu mecz zakończył się hokejowym wynikiem 9:3. Dzięki dwóm zwycięstwom nasi juniorzy awansowali na 3 miejsce w tabeli, do rozegrania mają jeszcze dwa mecze – z zamykającym tabelę Startem Soborzyce oraz na wyjeździe z drużyną MKS Myszków. To ostanie spotkanie zadecyduje o ostatecznej pozycji w tabeli gdyż w przypadku zwycięstwa juniorzy ukończą rozgrywki prawdopodobnie na drugiej pozycji, porażka może nas zepchnąć nawet w okolice piątego miejsca.

Kolejne trzy punkty dopisali do swojego konta nasi młodzicy, którzy na boisku w Częstochowie pewnie pokonali zespół Salosu 3:1. Najmłodsi piłkarze Piast zajmują obecnie 4 miejsce w swojej grupie a do rozegrania mają jeszcze cztery spotkania. W najbliższą sobotę udadzą się na wyjazd do Poraja na mecz z Polonią.