Wygraliśmy bardzo ważny mecz!!!

16 października na naszym stadionie zmierzyliśmy się z drużyną Czarni Starcza. Ponieważ przeciwnicy byli w tabeli zaledwie o jedno miejsce niżej - na 3 pozycji, z trzema pkt straty, bardzo zależało nam na zwycięstwie. Dość szybko objęliśmy prowadzenie, bo już w 11 minucie bramkę, po asyście naszego trenera - Artura Mysłka, zdobył Kamil Sztymala. W I połowie (3:0), do bramki przeciwnika trafiali jeszcze: w 26 min. - Kamil Smoleń  i w 45 min. - Karol Hasikowski. W II połowie każdej drużynie udało się zdobyć po jednej bramce. Dla nas, ponownie, w 75 min strzelał Kamil Sztymala. Ostatecznie, ten jakże trudny mecz, zakończył się wynikiem 4:1 dla Piasta. Dzięki temu zwycięstwu przybliżyliśmy się do 1 miejsca w tabeli o 1 pkt, ponieważ lider, Olimpia Huta Stara, zremisował w Koniecpolu 1:1. Poprawiliśmy również blians bramkowy.

Brawo drużyna!!!

A za tydzień kolejny, bardzo ciężki, mecz z liderem tabeli - Olimpią Huta Stara. Zapraszamy kibiców, aby wspierali nasza drużynę podczas spotkania na wyjeździe.