SIEDLEC ZNOWU GÓRĄ...

W sobotnim ostatnim spotkaniu ligowym tego sezonu, drużyna z Siedlca kończy sezon bez porażki pokonując Piasta 3:1.

Piast po raz kolejny na mecz wyszedł w okrojonym składzie bez kilku podstawowych zawodników podpierając się juniorami, którzy jak na grę z liderem spisali się bardzo dobrze.
Pierwsza połowa pomimo lepszej gry gości zanosiła się na remis. Jednak w ostatniej minucie po krótko rozegranym rzucie rożnym, zawodnicy Sparty zdołali pokonać naszego bramkarza.
W drugiej połowie nasi zawodnicy niejednokrotnie próbowali strzelić bramkę wyrównującą, jednak wszystkie strzały skutecznie wyłapywał bramkarz Siedlca, bądź mijały słupek bramki. W 70 minucie goście dostali kolejną szansę na zdobycie bramki i po rzucie karnym podwyższyli wynik na 2:0. Niespełna pięć minut później wyprowadzili akcję, która zaowocowała kolejną trzecią bramką. W ostatnich minutach meczu nasza drużyna zdobyła bramkę honorową. Norbert Nowak wykonał rewelacyjnie rzut wolny i umieścił piłkę w samo okienko bramki.