Seniorzy w Okręgówce !

24 czerwca 2018 r. to z pewnością ważna data dla KS Piast Przyrów, która na stałe zapisze się na kartach historii klubu. Tego dnia Nasi Seniorzy rozgromili drużynę LKS Orzeł Psary-Babienica 7:1 (3:1). Zwycięstwo w meczu barażowym pozwoliło Naszej drużynie wywalczyć zasłużony awans do Klasy Okręgowej

Sukces ten, nie mógłby się obyć bez strzelonych bramek, których na Nasze konto wpadło aż 7 !

Strzelcami bramek:
Bartłomiej Wiśniewski
Kryspin Malinowski
Kamil Smoleń
Norbert Biniek
Paweł Nowakowski

Skład meczu: J. Metkowski, D. Burza (N. Nowak), B. Wiśniewski, P. Grabarczyk, T. Smoleń, K. Smoleń (J. Nowakowski), M. Mickiewicz, K. Malinowski (O. Malinowski), M. Wiśniewski, P. Nowakowski, N. Biniek.

Rezerwowi: N. Nowak, B. Musiał, J. Nowakowski, S. Smolarek, O. Malinowski.

Bardzo dziękujemy Naszemu trenerowi - Tomaszowi Walioszczykowi za ciężką pracę, poświęcenie i dobre przygotowanie Naszej drużyny, serdecznie G R A T U L U J E M Y Naszym piłkarzom zwycięstwa i życzymy im, aby gra w Naszym klubie przynosiła im wiele satysfakcji, a Naszym kibicom życzymy dużo sportowych emocji na meczach Naszych drużyn !

Powiązana galeria: