PORAŻKA W MYSZKOWIE...

W sobotnim spotkaniu w Myszkowie nasza drużyna w okrojonym składzie ulega gospodarzom i przegrywa z MKS II Myszków 7:2.

Mecz zdecydowanie toczył się pod dyktando MKS - u, którego drużynę zasiliło 5-6 zawodników grających na co dzień w III lidze.
Gospodarze już od 3 minuty objęli prowadzenie po fantastycznym dośrodkowaniu z własnej połowy na wychodzącego napastnika, który w sytuacji sam na sam pokonał naszego bramkarza. Niespełna pięć minut później to już akcja Piasta przeprowadzona lewym skrzydłem i wyrównująca bramka strzelona przez Przemysława Chybińskiego. Gospodarze w pierwszej połowie jednak jeszcze trzykrotnie pokonali bramkarza Piasta i do przerwy podnieśli wynik na 4:1.
W drugiej połowie zawodnicy Myszkowa od samego początku zaczęli napierać na naszą bramkę, jednak szczęście sprzyjało na korzyść Piasta gdyż większość groźnych strzałów okazała się niecelna lub trafiała do rąk naszego bramkarza Jacka Freja. W 60 minucie po faulu w polu karnym na Grzegorzu Kurpiosie, sędzia podyktował rzut karny, który celnie i skutecznie wykonał sfaulowany Kurpios i pokonując bramkarza Myszkowa podwyższył wynik na 4:2. Jednak to gospodarze cały czas dyktowali grę na boisku i do końca meczu zdołali strzelić jeszcze trzy kolejne bramki. Piast pomimo tego spisywał się całkiem nieźle stwarzając sobie kilka sytuacji na zdobycie bramki, jednak wszystkie z nich skutecznie w polu karnym rywala rozbijała obrona bądź trafiały do rąk bramkarza Myszkowa.