Porażka na zakończenie

Porażką 0:4 zakończył się ostatni mecz sezonu 2011/2012 w którym mierzyliśmy się ze świeżo upieczonym beniaminkiem okręgówki – drużyną Orkanu Rzerzęczyce. Drużyna gospodarzy już przed sobotnim spotkaniem zapewniła sobie awans do wyższej klasy rozgrywkowej, toteż mecz na własnym terenie był okazją do świętowania tego historycznego dla Orkanu wydarzenia.

Niestety na boisku gospodarze okazali się znacznie mniej gościnni niż poza nim i przy licznie zgromadzonej publiczności pewnie pokonali Piasta aplikując nam aż 4 bramki. Co prawda po pierwszej połowie przegrywaliśmy tylko różnicą jednej bramki, można więc było mieć nadzieję na osiągnięcie przyzwoitego rezultatu, jednak w drugiej połowie ambitni gospodarze dołożyli jeszcze 3 bramki tym samym odnieśli wysokie, ale w pełni zasłużone zwycięstwo 4:0.

Co do naszego zespołu niestety po raz kolejny na wyjazd udajemy się w mocno okrojonym składzie i do zapowiadanych wcześniej absencji dołączają również takie niezapowiadane, przez co przychodzi nam się mierzyć z silnym przeciwnikiem w mocno eksperymentalnym zestawieniu. To co przy odrobinie szczęścia wystarczyło do pokonania Salosu niestety tym razem kończy się utratą czterech bramek w spotkaniu w którym przez całe 90 minut stroną dominującą był Orkan.

Na szczęście ciężki sezon 2011/2012 to już historia, ale na podsumowania przyjdzie jeszcze czas…