Podsumowanie sezonu 2017/2018.

Drużyna Seniorów

Tylko rok trwała przygoda seniorów Piasta z A klasą. Drużyna prowadzona przez Tomasza Walioszczyka na kilka kolejek przed końcem sezonu zapewniła sobie drugie miejsce w tabeli, premiowane grą w barażu.

Mecz barażowy pod każdym względem pokazał, że miejsce Piasta jest w lidze okręgowej.

W ciągu całego sezonu (nie licząc spotkania barażowego) zawodnicy podczas sezonu rozegrali 25 meczów ligowych oraz otrzymali 3 pkt za mecz z wycofanym GLKS Siedlec Duży Gniazdów.

Na zdobytych 61 punktów złożyło się 19 zwycięstw, 1 remis oraz 5 porażek. Bilans bramkowy to 83-29. Najlepszym strzelcem drużyny został Norbert Biniek, który zdobył 27 goli. Najlepszym asystentem okazał się Paweł Nowakowski, który 17 razy dogrywał piłkę kolegom.

W trakcie całego sezonu z meczu ma mecz drużyna grała coraz lepiej, pewniej i konsekwentniej,
w wieli meczach nie tracąc żadnej bramki. Dopiero w meczu barażowym trener miał do dyspozycji większość zawodników, żaden piłkarz nie wystąpił we wszystkich meczach. Mimo to szeroka kadra
i zgrany kolektyw zadecydował o tym, że każdy zawodnik miał duży wkład w wywalczony awans.

Drużyna Młodzików

Nasi Młodzieżowcy rundę wiosenną zakończyli plasując się na 5. miejscu w ligowej tabeli tracąc 9 punktów do lidera. W rozegranych 10 meczach zgromadzili na swoim koncie 11 punktów
(3 zwycięstwa, 2 remisy i 5 porażek). Mimo, że wynik ten nie jest spełnieniem marzeń, warto pamiętać, że czas poświęcony na treningi i mecze pozwala szlifować swoją technikę i grę, a z każdym rokiem ich gry będziemy mogli obserwować, jak ich gra się zmienia.

Drużyna Żaków

Najmłodsi piłkarze Piasta Przyrów – drużyna Żaków, w rozgrywkach swojej kategorii wiekowej zdobyła 3 miejsce w ligowej tabeli, zdobywając 9 punktów w 6 meczach. Mając w pamięci ich poprzedni sezon możemy zauważyć, jak duże postępy w swojej grze poczynili i jak wielu małych piłkarzy zaczęło świetnie odnajdywać się podczas rozgrywek.

Życzymy wszystkim Naszym piłkarzom, aby kolejny sezon przyniósł wiele radości z wygranych meczy !