JUNIORZY LEPSI W PIERWSZYM MECZU...

W dzisiejszym spotkaniu towarzyskim przeciwko drużynie Victorii Częstochowa Juniorzy, nasi zawodnicy przegrywają 2:1.

Pierwsza połowa zupełnie nie należała do naszego zespołu. To rywale przeważali kondycyjnie i stwarzali więcej sytuacji podbramkowych, ale nie byli w stanie zaskoczyć naszego świetnie się dziś spisującego i skutecznego bramkarza Jacka Freja. Niestety po niefartownej interwencji naszego obrońcy, który przypadkowo został nabity piłką w rękę we własnym polu karnym, sędzia podyktował rzut karny dla drużyny Victorii i do przerwy przegrywaliśmy 1:0.
Druga połowa wyglądała już znacznie lepiej w naszym wykonaniu. Pomimo straconej drugiej bramki to zawodnicy Piasta oddali więcej strzałów na bramkę rywala, z których niestety tylko jeden oddany przez Roberta Lamcha okazał się skuteczny i zmienił końcowy wynik na 2:1.